KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13599031

nr 1359 9031

Edvin Öhrström

(1906-1994), Sverige

Skulptur, Flicka, terrakotta. Signerad och daterad 1943. Höjd: 16,5

måndag 9 november 2020
kl 19:15:41

Edvin Öhrström

Läs mer om Edvin Öhrström